Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Wysłano inną liczbę argumentów (3) niż liczba elementów zastępowalnych (2). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /home/diabolical/ftp/diabolical/wp-includes/functions.php on line 4667
Ekipa

Diabolical Liberties

Cause trouble… inspire Change.

Ekipa

Lee Mackintosh Jones

Lee Mackintosh Jones urodził się w Benbecula w Szkocji. Do Polski przyjechał na zaproszenie Henryka Baranowskiego żeby współreżyserować Makbeta w Teatrze Śląskim. Od kilku lat mieszka i pracuje pomiędzy Katowicami a Londynem. Jest
absolwentem Szkoły Filmowej Wernera Herzoga. Wyreżyserował liczne sztuki teatralne w Londynie, a także krótkie formy dla BBC. W Los Angeles pracował z Billim Ballem w American Conservatory Theater oraz z Wernerem Herzogiem w Rogue Film School.  Matka jest jego debiutem fabularnym.

Natalia Szwed

Absolwentka Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Po studiach związała się z Teatrem Śląskim. Aktywna i skoncentrowana. Stale współpracuje z twórcami filmowymi, teatralnymi, plastycznymi i muzykami. Współtworzy duże kampanie wizerunkowe promujące region i jego atuty.

Joanna Myszor

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego (dziennikarstwa oraz produkcji filmowej i telewizyjnej), Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Universidade Lusófona w Lizbonie. Przez kilka lat pracowała w mediach – m.in. jako sekretarz redakcji w miesięcznikach branżowych, jako reporter radiowy i telewizyjny w Telewizji Polskiej. Pierwsze doświadczenia produkcyjne zdobyła w portugalskiej firmie produkcyjnej Check The Gate, gdzie była zaangażowana w produkcję reklam i zarządzanie lokacjami. Współpracuje ze Śląską Komisją Filmową w zakresie lokacji.

Marta Pielasz

Absolwentka Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego, a także absolwentka Programu dla Producentów Kreatywnych w Filmowej Szkole Wajdy w Warszawie. Pracowała przy wielu produkcjach fabularnych. Obecnie łączy obowiązki w Diabolical Liberties z pracą nad swoim pierwszym własnym projektem fabularnym; prowadzi także własną firmę.